Giriş Tarihi

Gece

Yetişkin

Çocuk

Access code/IATA code

Giriş Tarihi

İptal / Ayarlar/Dil

MİSAFİRLERİMİZ

ÖZELLİKLER VE HİZMETLER

PROMOSYON

FACT-SHEET


İSTANBUL UN EN CAZİBELİ OTELİNE HOŞ GELDİNİZ!

İstanbul'un gözde semti "Nişantaşı"nda bulunan Jazz Hotel İstanbul, konsept ve modern dekorasyonu caz müziğinden esinlenmiş lüks bir butik oteldir.

12 lüks odamızın isim ve dekorasyonları için Ella Fitzgerald ve Louis Armstrong gibi dünyaca ünlü caz sanatçılarından ilham aldık. Ayrıca, her odada günde 24 saat sadece ilgili sanatçının eserlerini dinleyebileceğiniz özel müzik yayını bulunmaktadır. Misafirlerimiz otelin kütüphanesinden çeşitli caz kitap, CD ve DVD'lerini ödünç alabilir, bunlardan odalarında veya lobide faydalanabilirler.

Lobi dekorasyonunda kullanılan müzik aletleri, aksesuar ve heykelciklere ek olarak, saat, kül tablası, şamdan, sabun, peçete ve kurabiye kalıpları gibi küçük detaylar bile otelimizin genel konseptine uygun olarak seçilmiştir. Hatta çalışanlarımızın kıyafetleri bile müzik konseptindedir.

ODALAR

Sound of Comfort

KONUM

İstanbul un en CAZibeli oteline hoş geldiniz!

Nişantaşı, 150 yıldır İstanbul un en itibarlı semtlerinden olan, saray efradının ve Cumhuriyet in ilk okumuşlarının yerleştikleri Nişantaşı bugün de zengin tarihi ve sosyokültürel mozayiği ile İstanbul un en önemli semtlerinden biridir.

devamı için tıklayın

ÖZELLİKLER VE HİZMETLER

Çok şık döşenmiş odalarımızın tümü LCD TV, DVD / CD oynatıcı, çok fonksiyonlu yazıcı, uydu TV ve radyo, laptop kasası, mini-bar, su ısıtıcısı, ütü ve yağmur duşu gibi modern özelliklere sahiptir. Bazı odaların içinde dolap odaları bulunmaktadır. Açık büfe kahvaltı, Kablosuz internet ve PlayStation 3 kiralama hizmetleri ücretsizdir.

devamı için tıklayın

ODALAR

Ella Fitzgerald, Louis Armstrong ve diğerleri…

Caz tarihine imzalarını atan bu unutulmaz ustalar bu seferde Sound of Comfort sloganıyla hizmet veren Jazz Hotel in lüks ve konforlu odalarına isimlerini verdiler.
 

devamı için tıklayın

CAZ HABER

AYIN SANATÇISI-KEREM GÖRSEV
AYIN SANATÇISI-KEREM GÖRSEV

28 Haziran 1961’de İstanbul’da doğdu. Müzik eğitimine 1967 yılında İstanbul Belediye Konservatuarı’nda başladı ve 1972 yılından sonra İstanbul Devlet Konservatuarı’nda devam etti. 

devamı...
CAZ KLUPLERİ - Nardis Jazz Club
CAZ KLUPLERİ - Nardis Jazz Club
Nardis Jazz Club açıldığı günden bu yana, dünyanın ve ülkemizin sayılı müzisyenlerine sahnesinde yer vermesinin yanı sıra; zarif atmosferi, manzarası, yetkin menüsü ve...
devamı...

JAZZ HOTEL

stanbul un gözde semti Nişantaşı nda bulunan Jazz Hotel İstanbul, konsept ve modern dekorasyonu caz müziğinden esinlenmiş lüks bir butik oteldir.

İSTANBUL

  • Halaskargazi Mahallesi, Bahtiyar Sokak No:1 34371 Nişantaşı
  • E : jazz@jazzhotel.com.tr
  • T : +90 212 296 3002
  • F : +90 212 296 3009

DİĞER BAĞLANTILAR

http://galleryresidence.com
GALLERY RESIDANCE
Bir diğer YES HOTELS oteli olan Gallery Residance da konsept bir butik otelimizdir.
http://www.yeshotels.com.tr/
YES HOTELS
Yes Hotels istanbul un en seçkin semtlerinden biri olan Nişantaşı nda 2 adet sanat temalı butik otelin sahibi ve işletmecisi bir firmadır.

SOSYAL MEDYA

ONLINE REZERVASYONONLINE REZERVASYON
Güvenli, Hızlı ve Kolay Rezervasyon