Giriş Tarihi

Gece

Yetişkin

Çocuk

Access code/IATA code

Giriş Tarihi

İptal / Ayarlar/Dil

MİSAFİRLERİMİZ

ÖZELLİKLER VE HİZMETLER

PROMOSYON


İSTANBUL UN EN CAZİBELİ OTELİNE HOŞ GELDİNİZ!

İstanbul'un gözde semti "Nişantaşı"nda bulunan Jazz Hotel İstanbul, konsept ve modern dekorasyonu caz müziğinden esinlenmiş lüks bir butik oteldir.

12 lüks odamızın isim ve dekorasyonları için Ella Fitzgerald ve Louis Armstrong gibi dünyaca ünlü caz sanatçılarından ilham aldık. Ayrıca, her odada günde 24 saat sadece ilgili sanatçının eserlerini dinleyebileceğiniz özel müzik yayını bulunmaktadır. Misafirlerimiz otelin kütüphanesinden çeşitli caz kitap, CD ve DVD'lerini ödünç alabilir, bunlardan odalarında veya lobide faydalanabilirler.

Lobi dekorasyonunda kullanılan müzik aletleri, aksesuar ve heykelciklere ek olarak, saat, kül tablası, şamdan, sabun, peçete ve kurabiye kalıpları gibi küçük detaylar bile otelimizin genel konseptine uygun olarak seçilmiştir. Hatta çalışanlarımızın kıyafetleri bile müzik konseptindedir.

ODALAR

Sound of Comfort

KONUM

İstanbul un en CAZibeli oteline hoş geldiniz!

Nişantaşı, 150 yıldır İstanbul un en itibarlı semtlerinden olan, saray efradının ve Cumhuriyet in ilk okumuşlarının yerleştikleri Nişantaşı bugün de zengin tarihi ve sosyokültürel mozayiği ile İstanbul un en önemli semtlerinden biridir.

devamı için tıklayın

ÖZELLİKLER VE HİZMETLER

Çok şık döşenmiş odalarımızın tümü LCD TV, DVD / CD oynatıcı, çok fonksiyonlu yazıcı, uydu TV ve radyo, laptop kasası, mini-bar, su ısıtıcısı, ütü ve yağmur duşu gibi modern özelliklere sahiptir. Bazı odaların içinde dolap odaları bulunmaktadır. Açık büfe kahvaltı, Kablosuz internet ve PlayStation 3 kiralama hizmetleri ücretsizdir.

devamı için tıklayın

ODALAR

Ella Fitzgerald, Louis Armstrong ve diğerleri…

Caz tarihine imzalarını atan bu unutulmaz ustalar bu seferde Sound of Comfort sloganıyla hizmet veren Jazz Hotel in lüks ve konforlu odalarına isimlerini verdiler.
 

devamı için tıklayın

CAZ HABER

AYIN CAZ SANATÇISI - ELİF ÇAĞLAR MUSLU
AYIN CAZ SANATÇISI - ELİF ÇAĞLAR MUSLU

Elif Çağlar, İstanbul Bilgi Üniversitesi Müzik Bölümünde, caz kompozisyonu eğitimi aldı. Roxy Müzik Günleri birincisi grubu Bagdat Avenue ile 1-10 isimli bir albüm çıkardı. 2006`da, caz performansı üzerine lisans üstü eğitim almak için gittiği ve yaşayan efsane Sheila Jordan`ın öğrencisi olduğu New York, Queens College bünyesindeki The Aaron Copland School of Music ten ödülle mezun olan ilk Türk oldu.


devamı...
Garanti Caz Yeşili 2019 Kış Konserleri
Garanti Caz Yeşili 2019 Kış Konserleri

2019 Kış sezonunda da mevsimin soğukluğuna inat, içinizi ısıtacak sıcacık, keyifli konserlerden oluşan bir program hazırlayan Garanti Caz Yeşili, caz severlere benzersiz bir müzik ziyafeti sunmaya devam ediyor.

devamı...

JAZZ HOTEL

stanbul un gözde semti Nişantaşı nda bulunan Jazz Hotel İstanbul, konsept ve modern dekorasyonu caz müziğinden esinlenmiş lüks bir butik oteldir.

İSTANBUL

  • Halaskargazi Mahallesi, Bahtiyar Sokak No:1 34371 Nişantaşı
  • E : jazz@jazzhotel.com.tr
  • T : +90 212 296 3002
  • F : +90 212 296 3009

SOSYAL MEDYA

ONLINE REZERVASYONONLINE REZERVASYON
Güvenli, Hızlı ve Kolay Rezervasyon