Giriş Tarihi

Gece

Yetişkin

Çocuk

Access code/IATA code

Giriş Tarihi

İptal / Ayarlar/Dil
  • anasayfa-383467427-rs-i-jazz_38rs-i.jpg
  • anasayfa-tony-allen-the-drummer-pftg-jazz_38pftg.jpg

Garanti Caz Yeşili 2019 Kış Konserleri

Birbirinden farklı tatta iki konserle renklenecek şubat ayı, caz tutkunlarını Babylon ve Zorlu PSM'de buluşturacak.Afrika'dan Arjantin'e dünyanın farklı coğrafyalarından esintileri hissettirecek, farklı tarzları harmanlayan caz seçkisi, eşsiz tınıları ve keyifli sahne performanslarıyla kış sezonuna ayrı bir dinamizm ve renk katmaya hazırlanıyor.

Arjantin'in büyüleyici müziği tangonun ülkemizdeki başarılı yorumcularından PIATANGO, konuk solist Selmin Artemiz'le birlikte 27 Şubat Çarşamba günü Zorlu PSM'de sahne alacak. Grup, 'Yeni Aşk' albümüyle, klasik tangonun içsel ve melodik örgüsünü, etnik/ modern armoniler ve tınılarla harmanlayarak Garanti Caz Yeşili Konserleri kapsamında tüm müzikseverlere evrensel, özgün, keyifli ve kalıcı bir müzik ziyafeti sunacak.Kendine özgü davul stiliyle yarım yüzyıldır birçok jenerasyonu etkilemiş, geleneksel Afrika müziğinin caz ve funk türlerinin bir araya geldiği Afro-beat akımının kurucularından Tony Allen ise yine Garanti Caz Yeşili kış konserleri kapsamında 28 Şubat'ta Babylon'da caz severlerle bir araya gelecek.

Kaynak: Babylon bülten

Tüm Haberler

AYIN CAZ SANATÇISI - ELİF ÇAĞLAR MUSLU
AYIN CAZ SANATÇISI - ELİF ÇAĞLAR MUSLU

Elif Çağlar, İstanbul Bilgi Üniversitesi Müzik Bölümünde, caz kompozisyonu eğitimi aldı. Roxy Müzik Günleri birincisi grubu Bagdat Avenue ile 1-10 isimli bir albüm çıkardı. 2006`da, caz performansı üzerine lisans üstü eğitim almak için gittiği ve yaşayan efsane Sheila Jordan`ın öğrencisi olduğu New York, Queens College bünyesindeki The Aaron Copland School of Music ten ödülle mezun olan ilk Türk oldu.


devamı...
Garanti Caz Yeşili 2019 Kış Konserleri
Garanti Caz Yeşili 2019 Kış Konserleri

2019 Kış sezonunda da mevsimin soğukluğuna inat, içinizi ısıtacak sıcacık, keyifli konserlerden oluşan bir program hazırlayan Garanti Caz Yeşili, caz severlere benzersiz bir müzik ziyafeti sunmaya devam ediyor.

devamı...

JAZZ HOTEL

stanbul un gözde semti Nişantaşı nda bulunan Jazz Hotel İstanbul, konsept ve modern dekorasyonu caz müziğinden esinlenmiş lüks bir butik oteldir.

İSTANBUL

  • Halaskargazi Mahallesi, Bahtiyar Sokak No:1 34371 Nişantaşı
  • E : jazz@jazzhotel.com.tr
  • T : +90 212 296 3002
  • F : +90 212 296 3009

SOSYAL MEDYA

ONLINE REZERVASYONONLINE REZERVASYON
Güvenli, Hızlı ve Kolay Rezervasyon